Jump to Navigation Jump to search Jump to Content Jump to Footer

Watson Farley & Williams firması Düsseldorf‘a geliyor

©Fotolia/NRW.Global Business

©Fotolia/NRW.Global Business

Londralı hukuk bürosu, yeni lokasyonunda enerji hukuku uygulaması alanındaki çalışmalarını derinleştirmeyi arzuluyor.

Londra merkezli “Watson Farley & Williams (WFW) firması” Hamburg, Frankfurt ve Münih'ten sonra Almanya’daki dördüncü lokasyonunu Düsseldorf’ta açtı. Enerji sektöründe uzmanlaşmış hukuk bürosuna göre, söz konusu yeni lokasyon, telekomünikasyon, elektrik ve hizmet şirketlerinin yanı sıra bankalar ve diğer sigorta ve finans kurumları gibi birçok potansiyel müşteriye ev sahipliği yapıyor.

Avukatlar Dr. Thorsten Volz ve Dr. Torsten Wielsch’in etrafında toplanan ekiple söz konusu Düsseldorf Ofisi özellikle enerji hukukuyla ilgilenecek. WFW Yönetici Ortağı Lothar Wegener konuya ilişkin olarak şunları dile getirdi: “Bu, Almanya'da WFW için çok önemli bir an, çünkü söz konusu hukuk bürosu sadece iki yeni ortağı ve ekibine hoş geldiniz demekle kalmıyor, aynı zamanda Almanya'daki dördüncü ofisini önemli bir lokasyon olan Düsseldorf'ta açıyor”.

Watson Farley & Williams Hukuk Bürosu için dünya çapında toplam 16 lokasyonda 500'den fazla avukat çalışmaktadır. Söz konusu uluslararası hukuk firması Almanya’da 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir.