Jump to Navigation Jump to search Jump to Content Jump to Footer

Onex Group NRW’de faaliyete geçiyor

©Onex Group

©Onex Group

Polonyalı yazılım sağlayıcısı, güçlü Kuzey Ren-Vestfalya ekonomisinden istifade etmeyi hedefliyor.

Web sitesi programlamasından yazılım eğitimine: Dijitalleşmeyle birlikte bilişim teknolojileri hizmetlerine olan ihtiyaç da artıyor. Polonyalı Onex Group'un 15 yıldan uzun süredir faaliyette bulunduğu çok yönlü bir pazar. Söz konusu şirket, Office 365, Microsoft Azure ve E-Learning eğitimlerinin Polonya menşeli en büyük sağlayıcısı. Söz konusu bilişim teknolojileri uzmanı şirket, hâlihazırda birçok defa “Yılın Microsoft İş Ortağı Ödülü” ile ödüllendirildi.

Şimdi Onex Group, Almanya pazarında işini ilerletmek istiyor ve Kuzey Ren-Vestfalya’da bir merkez açıyor. Onex Group İş Geliştirme Direktörü Łukasz Pasternak konuya ilişkin olarak şunları dile getirdi: “Alman ekonomisinin beşiği Kuzey Ren-Vestfalya'daki şubemizi geliştirme ve büyütme hedefi bizi muazzam şekilde motive ediyor.”

Söz konusu hizmet sağlayıcının çok yönlü iş modeli arasında BT alanında dış kaynak kullandırımı da bulunuyor. Böylelikle Onex Group, müşterilerine ilgili projenin gereksinimlerine tam anlamıyla cevap verecek bireysel programcıların veya ekipler halinde uzmanların sağlanmasında aracılık hizmeti veriyor.