Jump to Navigation Jump to search Jump to Content Jump to Footer

NRW.INVEST, MIPIM 2017’ye katıldı

Bu yıl da Kuzey Ren-Vestfalya eyaleti, Cannes’daki MIPIM uluslararası gayrimenkul fuarında büyük bir müşterek stantla yer aldı ve tanıtımlarda bulundu.

“Germany at its best: Nordrhein-Westfalen” sloganlı lokasyon pazarlama kampanyası çerçevesinde Güney Fransa’da gerçekleştirilen ticari gayrimenkuller kongresine yedinci defa katılan NRW.INVEST, burada NRW.URBAN ve Aachen, Bonn, Köln, Dortmund, Düsseldorf, Essen, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Oberhausen belediyeleriyle birlikte eyaletin seçkin gayrimenkul projelerini takdim etti. Örneğin: Urban Soul Bonn, RWTH Aachen Campus, Messecity Cologne veya mg+ Wachsende Stadt Mönchengladbach. Ayrıca birçok Kuzey Ren-Vestfalya’lı kuruluş bu fuardan yararlandı ve kendi tanıtımlarını yapıp işbirliği partnerleriyle görüşmelerde bulundu.

MIPIM’deki Kuzey Ren-Vestfalya resepsiyonunun merkezinde, büyükşehir belediye başkanları ve uluslararası yatırımcılarla gerçekleştirilen bir podyum sohbeti yer aldı. Örneğin Bochum Büyükşehir Belediye Başkanı Thomas Eiskirch, Düsseldorf Büyükşehir Belediye Başkanı Thomas Geisel,  Essen Büyükşehir Belediye Başkanı Thomas Kufen, Köln Büyükşehir Belediye Başkanı Henriette Reker ve Dortmund Büyükşehir Belediye Başkanı Ullrich Sierau, kentsel gelişme ile ilgili yeni projeler ve artış gösteren çözüm gereksinimleri hakkında konuştular.

MIPIM fuarı, geliştiricilerin, mimarların, otel holdinglerinin, resmi kurumların, teknoloji uzmanlarının, StartUp’ların ve gayrimenkul birliklerinin uluslararası yatırımcılarla bir araya geldiği en büyük buluşma olarak kabul ediliyor. Bu yıl fuara, yaklaşık 100 ülkeden 24.000 ziyaretçi katıldı.