Jump to Navigation Jump to search Jump to Content Jump to Footer

Kriz zamanlarında ağ üzerinden iletişim

©Graphic Group

©Graphic Group

Koruyucu ürünlere yönelik üretim değişikliği: Bielefeld şehrindeki şirketler platform üzerinden fikir alışverişinde bulunuyorlar.

İster –örneğin ödeme kasaları önünde kullanılan– virüse karşı hareketli koruma panelleri, ister güvenlik mesafesine işaret eden göze çarpıcı zemin çıkartmaları olsun: bunun gibi kreasyonlar artık, koronavirüs pandemisi çerçevesinde üretimini koruyucu ürünlere yönelik değiştiren birçok Bielefeld şirketinden biri olan medya&tanıtım ürünleri sağlayıcısı Rosenberger firmasının sabit portföyünde yer alıyor.

Bu şirketlere fikir alışverişinde bulunacakları bir mecra sunmak için Bielefeld Ekonomik Kalkınma Kuruluşu (WEGE) web sitesi üzerinde bir platform oluşturdu. Bu platform üzerinde şirketler koruyucu ürünleri ile kendilerini gösterebilir, iletişim kurabilir ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilirler. Bunun ötesinde “WEGE”, üretim değişikliği veya tıbbi sertifikasyon ile ilgili sorular hakkında tavsiyelerde bulunuyor. Bielefeld şehrindeki serbest meslek sahiplerinden orta ölçekli şirketlere, otomotiv yan sanayi tedarikçilerinden terzihanelere kadar hâlihazırda 15 firma, koruyucu maskeler, dezenfeksiyon ekipmanları veya koruyucu paneller gibi ürünlerle platformda yer alıyorlar.

Platform Linki: https://wege-corona.de/schutzprodukte/