Jump to Navigation Jump to search Jump to Content Jump to Footer

İsviçreli E-Ticaret şirketi Krefeld’e geliyor

©Silverbogen AG

©Silverbogen AG

Alkollü içecek ve likör distribütörü Silverbogen AG şirketi, Almanya merkezi olarak Krefeld şehrini seçti.

İsviçreli Silverbogen AG şirketi, bundan böyle Almanya operasyonunu 3.000 metrekare depo alanı ve 40 çalışanıyla Krefeld şehrinden yönetip büyütecek. Dünyanın her yerinden çok özel alkollü içeceklerin ithalatçısı ve online toptancısı olan söz konusu şirket, 2019 yılından beri www.drinks.de web sayfasıyla Almanya pazarında faaliyet göstermekte ve gastronomların ve esnafların yanı sıra özel müşterilere de teslimat yapmaktadır.

Krefeld şehrindeki lojistik tesisin mülk sahibi, lojistik ve ticari gayrimenkul geliştiricisi ve yönetim şirketi olan İngiliz SEGRO şirketidir. Konuya ilişkin olarak SEGRO Geliştirme Müdürü Ini Nsien şunları dile getirdi: “Şuan ki zor zamanlara rağmen, farklı sektörlerdeki müşterilerden cazip yerlerde ve iyi bağlantılara sahip lojistik alanlar için talep olduğunu kaydetmeye devam ediyoruz. Bu meyanda, Silverbogen Almanya şirketini genişleme planlarında destekleyebilmekten mutluluk duyuyoruz.”

Bu yeni kiralamayla birlikte 10.400 metrekare büyüklüğündeki SEGRO Lojistik Merkezi Krefeld II artık tamamen dolmuş durumda.