Jump to Navigation Jump to search Jump to Content Jump to Footer

Baskı işleri uzmanı Japon firması Düsseldorf’ta showroom açıyor

Toppan Europe GmbH firması Avrupa merkezini 2016 yılında Londra’dan Düsseldorf’a taşıdıktan sonra Avrupa operasyonlarını buradan yönetiyordu. Bugünlerde ise şirket, genişleme yatırımlarıyla faaliyetlerine devam ediyor.

Toppan, mobilya ve inşaat sektörüne yönelik kâğıt ve folyo ürünlerden, ambalajlara ve sanal gerçeklik uygulamalarına ve hatta güvenlik baskısına, yani pasaport, vize ya da bilet üretimine kadar uzanan ürünlerle iş kollarını içeren showroomunu eyalet başkenti Düsseldorf’ta müşterilerinin hizmetine sunuyor. Söz konusu Japon şirketi ayrıca Avrupa’daki faaliyetlerini gelecekte çok daha geniş yelpazeli olarak yapılandıracağından, Düsseldorf şehrindeki ofis alanlarını da büyüttü. Bu genişleme yatırımları esnasında NRW.INVEST Toppan firmasına destek oldu.

Toppan Europe GmbH, baskı işleri alanında dünyanın en büyük grubu olan, Tokyo merkezli Toppan Printing Co., Ltd. şirketinin bir parçasıdır. Grubun dünya çapında yaklaşık 47.000 çalışanı bulunmaktadır. Toppan, 1989 yılından beri Düsseldorf şehrinde yaklaşık 20 kişilik çalışanıyla faaliyetlerine devam ediyor.