Jump to Navigation Jump to search Jump to Content Jump to Footer

247TailorSteel: Hilden'de yeni bir üretim tesisi

©247TailorSteel

©247TailorSteel

247TailorSteel şirketinin CEO’su Paul Schipper inşaat projesi hakkında şunları dile getirdi: “Bu adım büyüme hedefimize katkıda bulunuyor, pazardaki konumumuzu güçlendiriyor ve Alman müşterilerimize daha fazla olanaklar sunuyor.” Söz konusu şirket, Düsseldorf yakınlarındaki Hilden tesislerinde, toplam 10.000 m2 üretim alanına sahip bir makine parkı kuruyor. Tesisin tam olarak işletmeye alınması 2020 yılının yaz dönemi için planlanıyor.  

Bu tesis ile müşteriler daha iyi bir hizmetten ve daha hızlı bir teslimattan istifade edebilecekler. Yeni ileri teknoloji makine parkı ve tescilli online portal Sophia® sayesinde müşteriler siparişlerini günde 24 saat, haftada yedi gün online olarak verebilecek, sadece bir dakika içinde fiyat teklifi alabilecek ve ürünlerini 48 saat içinde teslim alabilecekler.  

Yeni fabrikada yaklaşık 130 çalışan istihdam edilebilecek. 247TailorSteel şirketi ilk adımda 45 çalışan ile başlıyor. Söz konusu yatırımın bölge için gerçek bir kazanç olduğunu düşünen NRW.INVEST Genel Müdürü Petra Wassner şu sözleri dile getirdi “En önemli yatırımcı ülkemiz olan Hollanda'dan bir başka şirketi daha Kuzey Ren-Vestfalya'da karşıladığımız için sevinçliyiz ve 247TailorSteel’e içtenlikle bir hoş geldiniz diyoruz. Şirketin daha da gelişmesi hususunda çokça başarılar diliyoruz ve tabii ki memnuniyetle bilgi ve tavsiyelerimizle işletmeye yardımcı olmaya devam edeceğiz.”

247TailorSteel şirketi, Avrupa'nın önde gelen özel metal saclar, boru ve kenar bantları üreticisidir ve Almanya genelinde 500'den fazla çalışan istihdam etmektedir.